SİPARİŞ NASIL VERİLİR ?

Sipariş Vermek İçin

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz. Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize siparis@ayarkundura.com a mail atıp yada iletişim menüsünden bize ulaşıyorsunuz.

Telefon & Whatsapp : 0535 212 51 16 

Adres

Hüseyinağa Mahallesi.Küçük Bayram Sokak NO:24/A Beyoğlu/İstanbul info@ayarkundura.com Tel: 0535 212 51 16 

  • Kargo Süresi

    Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir.Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

  • Ödeme Yöntemleri

    Ödeme yöntemlerimiz; Banka Havale / EFT

  • Geri İade

    Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.

HİZMET VERDİĞİMİZ MODELLER

KLASİK

Klasik bir giyimin ya da şık bir takım elbisenin en önemli tamamlayıcısı klasik erkek ayakkabı olmaktadır. Erkeklerin karizmatik duruşlarını dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmelerini sağlayan klasik erkek ayakkabılarımız, sezonun yeni üretimine sahip birbirinden özgün tasarımlar ile karşınıza geliyor

DANS

Dans yüksek performans gerektiren bir etkinliktir ve doğru tasarım ve ortopediye sahip dans ayakkabısı kullanmak dansınızın kalitesi ve sağlığınız için son derece önemlidir.Dans ayakkabısı ile denge kayıplarını minimuma indirir ve olası sakatlıkların önüne geçersiniz.

SPOR

Spor giyimi, klasik tarzla buluşturan ayakkabılar, süet ya da hakiki deri modelleriyle pek çok seçenek sunuyor.

EKİP

HAYATİ USTA

Hayati Usta 1978 yılında Samsun’da abisinin yanında ilk atölye deneyimini yaşadı.Daha sonra eğitimini tamamladıktan sonra 1986 yılından beri Beyoğlun’da meslek hayatına devam etmektedir.Ayakkabıda ilk kural olarak benimsediği sağlamlık ve kaliteden ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

HAYATİ USTA

Özellikle sipariş üzerine ayakkabı yapımında kişiye özel talepleri titizlikle ve en kısa sürede tamamlayarak müşterilerinin hayallerindeki ayakkabıya kavuşmalarını sağlar.

HALİT USTA

Halit Usta mesleğe ilk olarak 1980 yılında Beyoğlu'nda atölyelerde başladı.Buralarda edindiği tecrübeler sayesinde Goya,Bambi ve Esse gibi büyük markalarla çalışma imkanı buldu.

HALİT USTA

2012 yılından itibaren tekrardan Beyoğlu'nda Ayar Kundura bünyesinde yer almaktadır.Ayakkabıda ilk kural olarak benimsediği sağlamlık ve estetikten ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

AYAKKABI

İnternetten Bulduğumuz Ayakkabı Modellerinide Şipariş Verebiliyor muyuz?

Evet! İletişime Geçiniz.
AYAKKABI

46 - 50 gibi büyük ayakkabı numalarını şipariş edebiliyor muyuz?

Evet! İletişime Geçiniz.
AYAKKABI

Ödeme Yöntemleri

Ödeme yöntemlerimiz;
Banka Havale / EFT                        
 
AYAKKABI

Ayakkabılarda kullılan deri hakiki deri midir?

Kesinlikle hakiki deri kullanılmaktadır.
Daha Fazla Ayakkabı